OHLÁŠKY

V této rubrice nejsou žádné články.

NABÍDKY A POZVÁNKY

Dr. Ing. Ladislav Heryán, Th.D.

restaurace "u konvalinků" 13. 4. 2019

V sobotu 13. 4. 2019 se uskuteční v restauraci U Konvalinků "talkshow" se saleziánským knězem a zároveň i písničkářem, nazývaným též "Pastor Undergroundu", Ladislavem Heryánem. Na setkání jsou zváni všichni, kdo se chtějí zaposlouchat do jeho písní, ale též si mohou připravit otázky na různá témata (např. o víře, undergroundu a pod.), na které kněz rád odpoví.
Hostem tohoto večera bude bývalá disidentka a předsedkyně správní rady Výboru dobré vůle Nadace Olgy Havlové Dana Němcová.
Všichni kdo přijdou určitě nebude litovat prožitých chvil v přítomnosti tak zajímavých osobností. Začátek je ve 20 hodin.

Růžencová rozjímání s ilustracemi Mgr. Evy Skořepové

Čtyřdílný komplet brožůrek ilustrovala naše farnice, paní Mgr. Eva Skořepová - Radová a textově připravil P. Václav Hejčl, bývalý rektor poutního místa Malé Svatoňovice, Mariánské svatyně v naší diecézi.

Toto vydání 4 knížek na křídovém papíře formátu A6, 64 stran, lze získat v křesťanském knihkupectví.

Více informací o autorce naleznete na těchto stránkách v rubrice Osobnosti farnosti.

ŘÍJEN 2011