Růžencová rozjímání s ilustracemi Mgr. Evy Skořepové

04.03.2012 01:43

Nakladatelství OFTIS v Ústí nad Orlicí právě vydalo jako svou 331. publikaci drobné dílko svým rozsahem, ovšem ne svým významem. Na světlu světa se objevila ilustrovaná jednotlivá tajemství růžence. Čtyřdílný komplet brožůrek ilustrovala naše farnice, paní Mgr. Eva Skořepová - Radová a textově připravil P. Václav Hejčl, bývalý rektor poutního místa Malé Svatoňovice, Mariánské svatyně v naší diecézi.

Zájemci, kteří by projevili o tuto publikaci zájem, mohou nás kontaktovat zde, a nebo telefonicky či osobně objednat u duchovního správce naší farnosti, P. Mons. Václava Hegra (viz kontakty). Po potvrzení lze si tento soubor vyzvednout v sákristii, event. je možné jej zaslat.

Soubor 4 knížek na křídovém papíře A6, 64 stran, cena 120,- Kč (event. + poštovné).

Lze zakoupit i jednotlivě za 30,- Kč / ks.

Více informací o autorce naleznete na těchto stránkách v rubrice Osobnosti farnosti.