1. svaté přijímání

25.05.2009 10:57

V neděli 14.6.2009 se uskuteční v naší farnosti slavnost prvního svatého přijímání dětí. Mše svatá začne, jako každou neděli, v 8.00 hodin. Všichni věřící jsou zváni. Přijďte vytvořit krásné společenství, ve kterém budeme prožívat tuto slavnost s našimi dětmi a pomodlit se za další jejich růst ve víře. Přestože to je slavnost celé rodiny, ve které dítě vyrůstá, tak by neměla zůstat stranou ani celá farnost, ve které dítě žije.

Poznámka pro rodiče a děti:

Společná příprava na nedělní slavnost a první slavení svatosti smíření dětí se uskuteční v kostele v sobotu 13.6.2009 ve 14:00 hodin. Prosím Vás o dochvilnost v sobotu i v neděli.Děkuji.

Duchovní správce

Po slavnosti se uskuteční občerstvení prvokomunikantů na malé faře. Prosíme rodiče, kteří se chtějí zúčastnit příprav na toto pohoštění, aby všechny dobroty donesly v neděli od 7:30 na malou faru, kde bude o ně postaráno kvalifikovanou osobou :-).