Příprava Noci kostelů 2011 finišuje

04.05.2011 20:57

Organizátoři letošní Noci kostelů se připravují s nejvyšší pečlivostí, abychom Vás opět mohli  pozvat na společné setkání s lidmi, kteří se chtějí podělit o svou víru a svoje osobní obdarování a dovednosti.
    Letošní rok se do Noci kostelů zapojili všechny církve, které v našem městě působí. Proto všichni zájemci mají možnost navštívit prostory modlitebny Církve bratrské u vlakového nádraží, nebo Husův sbor Církve československé husitské na Žižkově kopci a stejně jako vloni římskokatolický kostel Nanebevzetí Panny Marie v Malé Skalici.

Budeme rádi, když navštívíte některá z těchto míst, a v případě, že nestihnete některé místo letos, tak dá-li Bůh, bude opět možnost přístí rok. Nebo se můžete zúčastnit některé přednášky, která se bude připravovat během celého roku v rámci následných aktivit Noci kostelů 2011 v České Skalici.

Těšíme se na shledání s Vámi a přejeme příjemné prožití páteční noci kostelů 27.5.2011.

Program všech přihlášených míst v ČR, včetně našeho města, naleznete na adrese www.nockostelu.cz .