Oprava průčelí kostela v České Skalici

12.08.2009 00:05

V pondělí 10.8.2009 na den svátku sv. Vavřince v 9 hodin 20 minut, byla zahájena oprava fasády průčelí našeho kostela. Stavbu bude provádět firma STAVOS NÁCHOD Jiří Fabián s.r.o., kterou vybrala pro tyto účely ekonomická rada farnosti ve výběrovém řízení. Bylo započato stavbou lešení, kdy po dokončení přípravných prací bude provedena kompletně nová omítka, vyměněno boční okno u kůru na jižní fasádě a celková oprava kamenických a klempířských prací.

Prosíme všechny farníky, aby při návštěvě bohoslužeb věnovali zvýšenou pozornost a opatrnost,

aby nedošlo nedopatřením k úrazu!

Zároveň chceme povzbudit všechny dobrodince a sponzory, aby ukázali dobré srdce a otevřenou dlaň, která nabídne nějakou finanční částku na tuto opravu, neboť se nepodařilo částku na tuto rekontrukci završit na přijatelnou mez pomocí dotací od královéhradecké diecéze a královéhradeckého kraje.

Příspěvky, prosím, poukazuje na účet farnosti, který je uveden ZDE.

VŠEM DĚKUJEME A NECHŤ VÁM TO PÁN BŮH ODPLATÍ!